Skip to main content

Jort Kelder en Lauren Verster nemen intrek in kerk


Geplaatst op: 19-02-2014

Jort Kelder en Lauren Verster gaan wonen in een kerk. De 49-jarige presentator en de zestien jaar jongere presentatrice nemen deze week huJort Keldern intrek in een historisch kerkgebouw in Durgerdam, dat in het noorden van Amsterdam ligt.

Verster laat weten dat het om een tijdelijk onderkomen gaat. “Van hieruit zoeken we verder naar een echt geschikt huis. Dat hebben we nog steeds niet gevonden”, zegt ze woensdag in De Telegraaf.

De kerk heeft een huurprijs van 3300 euro per maand en een woonoppervlakte van 190 vierkante meter. Het gebouw bevat naast een woonkamer onder meer drie slaapkamers, twee badkamers en een vliering.

Bron: Nieuws.nl

Keuze uit ruim 2.000 Artiesten, Groepen, Shows & Acts – Jaarlijks verzorgen wij 3.000 boekingen door heel Nederland.