Three Degrees treden op met Big, Black & Beautiful

De legendarische soulgroup The Three Degrees treedt vanavond op in Enschede samen met de Nederlandse formatie Big, Black & Beautiful. De langstzittende Three Degrees-zangeres, Helen Scott, voelde zich meteen verbonden. „Ik heb hun show Tribute To The Girl Groups gezien, over strubbelingen binnen meidengroepen. Ik heb echt tranen met tuiten gehuild, ik herkende zo veel.”

Helen: „Nu wil ik niet zeggen dat het allemaal kommer en kwel is in een meidengroep, zeker niet. Maar dat je rekening moet houden met anderen is soms lastig. Je moet je realiseren dat je een groep bent. Als mijn collega’s Valerie en Cynthia bijvoorbeeld graag een optreden willen doen met kerst, kan ik natuurlijk geen nee zeggen. Want dan zou ik de rest benadelen. Alles moet worden overlegd, welke schoenen doen we aan, welke jurk en we moeten ons er alledrie bij neerleggen. Dat kan stress opleveren”, zegt ze lachend.

Voor Big, Black and Beautiful-zangeres Rocq-E Harrell is deze groepsdimensie herkenbaar. „Daarom is het onderwerp meidengroep ook zo’n dankbaar onderwerp. Het kan helemaal verkeerd lopen, maar dat komt vaak met name als één iemand naar voren wordt geschoven, zoals met The Supremes en Diana Ross. Maar mijn collega’s Lucretia en Michelle en ik hebben het expres anders aangepakt. Wij zijn alle drie even belangrijk en daar maken wij een punt van. Wij zouden op gegeven moment gaan optreden bij Kopspijkers. Bleek dat ze wilden dat ik de lead ging zingen. Dat hebben we geweigerd, in plaats daarvan hebben we er een driestemmig stuk van gemaakt.”

Sinds Helen de betreffende show van Big, Black and Beautiful heeft gezien is het dus dik aan tussen de dames. „Ze zongen ook stukken van ons en dat vond ik zo’n eer. Wij worden wel vaker nagedaan maar zo goed heb ik het nog nooit gehoord. Normaal gesproken krijg je zo’n wonderschoon tribuut alleen als je onder de groene zoden ligt”, zegt Helen.

„En nu gaan we met ze optreden! Ik vind het sowieso heerlijk om weer in Nederland te zijn. Ik kom er verschillende malen per jaar en heb er goede vrienden wonen. Mijn drie kinderen roepen altijd als ik naar Nederland ga: „Dus je gaat weer naar je tweede vaderland, ma? Haha!”

datum 31-10-08


DJ Tiësto geeft optreden in Heineken Music Hall
2 Brothers on the 4th Floor komt terug
Tiësto treedt op tijdens Koninginnedag
Aukje van Ginneken lanceert datingsite
Lieke van Lexmond kan ex niet loslaten
Zanger Brace vast voor afpersing
Thomas Berge twee weken uit de running
Lange Frans hoeft nog geen tweede
DJ Jean wil zoveel mogelijk meisjes
Gordon voor EO op zoek naar God
Nieuwe auto voor Mick Harren
Victoria Koblenko terug in GTST
Van Nieuwkerk blijft 'De Wereld Draait Door' doen
Renate Verbaan had medelijden met haar kandidaten
Guus Meeuwis zoekt weer coverbands
Dewi organiseert Popstars-reünie
Mick Harren de sloot in
Ariane Meijer duikt in onderwereld Doebai
Blof blijft zich inzetten voor ontwikkeling
Angela Groothuizen blij met hit na achttien jaar
Dennis heeft een hekel aan truttigheid
Metropole Orkest op nieuwe plaat Armin van Buuren
Eva Simons geniet van internationaal succes
Candy Dulfer kijkt uit naar Hed Kandi
Geaardheid blijft Thomas Berge achtervolgen
Nieuwe videoclip Jan Smit in 3D
George Baker denkt nog niet aan stoppen
Victoria Koblenko flirt met Don Diablo
Glennis Grace en Mick Harren beste zangtechniek
Bastiaan Ragas onthult alles in column
Renzo Kazàn vat vlam
Renate Verbaan gaat voor naam Gerschtanowitz
Danny de Munk verloor zichzelf in musicalwereldje
Eindelijk meer optredens voor Bonnie St. Claire
Trouwplannen aan kraambed Wendy van Dijk
Vrouw ongedeerd na helpende hand van Bauer
Frans Duijts twijfelt tussen zingen en slopen
Gerard Joling op eerste editie 'Holland Live'
Di-rect wint Haagse Promotieprijs
Yes-R denkt nog niet aan gezinsuitbreiding


Het boeken van een artiest, band, popgroep, DJ, presentator of act werkt heel eenvoudig. Bekijk en vergelijk de..... lees verder

 

Welke topper is jouw favoriet?
René Froger
Jeroen van der Boom
Gordon
Gerard Joling


Total votes: 289 View results
Nationale Mega Tip 10
de hoogste Nederlandse producties uit de
Single Top 100/ 27 Februari 2010
    PM VW
1  Wesley Klein - You raise me up 1 2
2  Sieneke - Sha-la-lie 2 1
3  Kane - No Surrender 4 5
4  Frans Duijts - Ik mis je 5 8
5  B-yentl - Payday 8 31
6

 Willem Barth - Bella Bella...

9 18
7  Jan Leliveld - Een roos alleen... 15 26
8  Antje Monteiro - Ineens 17 16
9  Jurk! - Zou zo graag 18 23
10

 3JS - Loop met me over zee

19 7


BEL OF MAIL ONS VOOR BESCHIKBAARHEID
PM: positie in Single top100 /  VW: vorige week