Pauline heeft tijdens Idols 4 al bewezen dat ze zich als een vis in het water voelt met een band achter zich. Daarom heeft ze de beste muzikanten uit Nederland verzameld en heeft daarmee haar band STATE opgericht.
Na een eerder optreden in Den Haag heeft
Pauline met STATE op Koninginnedag 2008 in Arnhem de eerste echte vuurdoop gehad. Op het overvolle Kerkplein hebben ze het spetterend optreden neergezet!
Deze week is
Pauline met STATE de studio in geweest voor de opnames van hun eerste single, ‘The Last Laugh’, een opzwepend rock nummer met een erg pakkend refrein! Naast dit nummer zal ook het eigen ‘Do You See Me’ op de single verschijnen. Naar verwachting ligt deze single medio juni in de winkels.
Naast haar eigen nummers zal
Pauline met STATE tijdens optredens ook covers ten gehore brengen van artiesten als Kane, The Police en Skunk Anansie.